Wywrotnica skrzyniopalet PD-01

Przeznaczenie do owoców i warzyw

Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju maszyn i urządzeń, które znajdą swoje zastosowanie w obszarze przemysłowym. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi schładzacz tunelowy, nalewarkę, prasę taśmową do owoców, a także pasteryzator. W ostatnim czasie propozycja naszej firmy została wzbogacona również o wywrotnicę skrzyniopalet. Maszyna została wykonana z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, co sprawia, że może być eksploatowana przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Sprosta więc oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów nie tylko pod względem funkcjonalności, ale i jakości wykonania.

Wywrotnica skrzyniopalet – czym właściwie jest?

Znajdująca się w ofercie naszej firmy wywrotnica skrzyniopalet służy do przyspieszenia procesu rozładunku skrzyń. Dzięki swojej konstrukcji jest bardzo uniwersalnym urządzeniem. Może stanowić osobne stanowisko robocze, jak i być częścią większej linii produkcyjnej. Powoduje to, że każda osoba znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Cechą charakterystyczną znajdującego się w naszej ofercie urządzenia jest prosta i intuicyjna obsługa. Powoduje ona, że żadna osoba nie będzie miała problemu z właściwym użytkowaniem maszyny. Urządzenie posiada specjalne systemy bezpieczeństwa, które w odpowiedni sposób chronią operatora podczas pracy.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja powoduje, że każda osoba znajdzie u nas dokładnie to, czego potrzebuje. Oferowane przez nas urządzenie odznacza się doskonałymi parametrami technicznymi i wysoką wydajnością pracy, co powoduje, że swoje zastosowanie znajdzie zarówno w tych niewielkich, jak i bardzo dużych przedsiębiorstwach przemysłowych.

Dane techniczne:

Udźwig max 500 – 600 kg
Ilość siłowników 2
Pompa hydrauliczna Tak
Silnik elektryczny 380V 1,5 kW
Zasilanie 400V/ 50Hz
Sterowanie dźwignią Tak
Wymiary skrzyni 1,2 x 1,0 x 0,8 m
Materiał wykonania Stal nierdzewna
4 stopy antypoślizgowe
Regulacja siły podnoszenia/opuszczania Tak
Zabezpieczenie maksymalnego przechyłu
skrzyniopalety
Wyłącznik krańcowy
Dodatkowe profile ułatwiające transport urządzenia wózkiem widłowym