STALMONT

Nasze usługi

Stalmont to doświadczony usługodawca.

Cięcie laserowe

Jesteśmy specjalistami z zakresu cięcia laserem z wieloletnim doświadczeniem.  Zapewniamy  Państwu kompleksową obsługę w zakresie laserowej obróbki przy wykorzystaniu nowoczesnego parku maszynowego. Innowacyjne lasery, które posiadamy w naszych halach produkcyjnych zapewniają precyzyjne i sprawne przygotowanie wszystkich zamówionych wyrobów z blachy aluminiowej oraz nierdzewnej – zawsze w pełnej zgodzie z przesłaną specyfikacją. 

Wycinanie laserowe blach za pomocą laserów Fiber ze żródłem lasera IPG jest nie tylko niezwykle dokładne, ale również stabilne. Proces z wykorzystaniem naszych urządzeń do obróbki laserowej metalu wyróżnia się ponadprzeciętną precyzją, szybkością a co za tym idzie, bardzo konkurencyjną ceną wykonanej usługi. 

Gięcie blach

Oferujemy usługę gięcia blach na prasie krawędziowej CNC. Zaginamy blachy przy użyciu prasy o nacisku 220 ton i szerokości roboczej 3100mm. Gięcie na prasie krawędziowej daje możliwość precyzyjnego zagięcia, gwarantuje również powtarzalność detali. 

Szkiełkowanie

W swojej ofercie mamy również usługę szkiełkowania stali nierdzewnej. Posiadamy najlepszą na rynku kabinę firmy Sciteex o wymiarach 6x3x2,7m,  co pozwala to na uzyskanie najwyższej jakości usług. Usługa szkiełkowania pozwala na usunięcie z powierzchni obrabianego materiału wszelkich nieczystości, nalotów i osadów, zarysowań powstających podczas procesów technologicznych czy przebarwień po spawaniu. Szkiełkowanie kulkami szklanymi szybko i bardzo dokładnie oczyszcza powierzchnie metalową.

Najważniejsze zalety szkiełkowania

• Wysoka skuteczność w oczyszczaniu wszelkich zabrudzeń 

• Powierzchnia po szkiełkowaniu staje się satynowa i matowa, a sam proces jest w pełni bezpieczny dla metali. 

• Szkiełkowanie nie uszkadza i nie odkształca powierzchni materiałów 

• Szczególnie polecane przy elementach z miejscami ciężko dostępnymi dla urządzeń szlifujących.

 • Szkiełkowanie umożliwia utrzymanie czystości powierzchni, która musi spełniać wymogi higieniczne przemysłu spożywczego. 

Obróbka skrawaniem

Oferujemy frezowanie i toczenie  przy użyciu technologii CNC. 

 Precyzyjne urządzenia CNC pozwalają na uzyskanie jak najdokładniejszych elementów. Zajmujemy się obróbką stali nierdzewnej, aluminium i innych metali. Dzięki zaawansowanej technologii możemy wykonywać nawet bardzo skomplikowane części. Wysoka wydajność maszyn pozwala nam działać szybko i bardzo precyzyjnie, co jest ważnym atutem zarówno przy dużych, jak i skromniejszych zamówieniach od klientów. Terminowość wykonywania usług jest naszym priorytetem. 

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.